تبليغات X
جدیترین بازی های سال ۲۰۱۹

در پایان هر سال وظیفه داریم که دو تا کار مهم انجام بدیم: یکی اینکه با نگاهی به سالی گذشت، یک جمع‌بندی داشته باشیم و دوم اینکه با نگاهی به سال پیشِ رو برای آینده برنامه‌ریزی کنیم. بعد از عبور از هیاهوی جوایز بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ ، وقت اون رسیده که نگاهی به جدیترین  بازی های سال ۲۰۱۹ داشته باشیم، سالی که هم قراره نسخه‌های جدیدی از بازی‌هایی که از سالهای سال از اونا خبری نبود عرضه بشن و هم بازی‌های جدیدی در راه هستن که با نمایش‌های خودشون تونستن نظر ما رو جلب کنن. ۴۰ بازی مورد انتظار بازی سنتر در سال ۲۰۱۹ در قالب ۸ برنامه ویدئویی تقدیم شما خواهد شد.

 

بازی Ace Combat 7: Skies unknown یکی از محصولات شناخته شده باندای نامکو، مجددا در راه انتشار قرار داره تا عاشقان نبردهای هوایی رو درگیر ماموریت‌های هیجان انگیز خودش کند.

بازی Resident Evil 2 محصول شرکت کپکام که از به یاد ماندنی‌ترین عناوین سبک وحشت در دنیای بازی های ویدئویی است بعد از سال‌ها با ارائه نسخه Remake یا بازسازی مجدد در اواخر ماه جاری میلادی در اختیار علاقه مندان این سبک قرار میگیرد.

بازی Kingdom Hearts 3 که سال‌ها در سکوت خبری قرار داشت و هواداران خودش را نسبت انتشار مجدد این عنوان نا امید کرده بود، مجددا با تلفیق دنیای کاراکتر‌های مختلف و داستان های درگیرکننده خودش قرار است به زودی منتشر شود و انتظار چندین ساله علاقه‌مندان را به پایان برساند.

اکثر هواداران سبک ریسینگ با سری Trials آشنا هستند، شرکت Ubisoft با توجه به تجربیات گذشته قصد دارد با انتشار جدیدترین نسخه از بازی Trials Rising علاقه‌مندان رو مجددا جذب این عنوان هیجان انگیر کند.

شاید از بازی Crackdown 3 فقط حواشی و تغییر و تحولات تیم سازنده و همچنین تکنولوژی‌های به کار رفته در آن در خاطر شما باقیمانده باشد، اما انتظار‌ها به سر رسیده و به زودی شاهده عرضه این بازی خواهیم بود.

 

برای تماشا کردن ویدئو ها 2 راه وجود داره. مورد انتظارترین بازی های سال 2019 در آپارات و همچنین مورد انتظار ترین بازی های 2019 رو در یوتوب هم میتونید ببینید.


درباره نویسنده

نظرات

آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام شما
ایمیل
وب سایت
کد امنیتی *